Яка букмекерська контора дає гроші за реєстрацію?
(2015-06-20)

footbusiness

Бажаєте зробити ставку на футбол чи хокєй, чи може на який інший вид спорта? Саме для цього є надійна букмекерська Парі-Матч. Реєструйтесь, та отримайте бонусні гроші. Деталі в кінці стат’ї

Як же зробити ставку не виходячи з дому?
Все дуже просто. Спочатку реєструєтесь на сайті

Без-имени-1.
Одразу зауважу, що свої данні треба вводити достовірні, аби не було проблем з виводом грошей. Парі матч турбується про безпеку ваших коштів. Якщо ви плануете виводити и вводити гроші через web-money, то можете вписати свій Wmid при реєстрації, але удостовіртесь, що ваше Им’я та прізвище у системі Веб-Мані вірні. Це є дуже важливо.

Що стосується виводу грошей, то Парі-матч пропонує ось такі способи:
1. Виплата готівкою в пункті прийому ставок.
2. На банківську карту mastercard або visa.
3. Виплата на единий гаманець W1
4. Виплата через систему Веб-Мані
Без имени-2

Вводити гроші можна тими ж способами, що я зазничив вище, але ще є також можливість поповнити з допомогою терміналів, які встановлені ледве не в кожному магазині: EasyPay, ПриватБанк та інші.

Як саме зробити ставку на сайті парі-матч?
Після поповнення рахунку, ви зможете не виходячи з дому поставити на спортивне змагання. Для цього в лівій колонці на сайті треба вибрати вид спорту та чемпіонат. Чемпіонат Англії, Франції, Німеччини, чи будь який інший.
Без имени-3
Після чого вибираєте команду на яку хочете зробити ставку, після чого треба натиснути на «Сделать ставку». Далі залишиться просто ввести сумму і знову натиснути «сделать ставку». В принципі, на сайті все доволі інтуітивно легко. Кожен зможе розібратися.
Без имени-4
Також можна натиснути на команди, та вибрати інші види ставок. Наприклад фора на ту чи іншу команду, на тотал матчу ітд. Без имени-5

Бажаю Вам вдалих ставок, та перемог.1. Регистрируйся в букмекерской Пари-Матч и получи бонус 2500 руб./25 долларов/500 грн.
2. Как делать ставки в букмекерской конторе?

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *